• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990

Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Anneke Auer - Zeefdruk: Shot Silk, met gedicht, van Vasko Popa - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Anneke Auer (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlModern
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/135
Zeefdruk van Anneke Auer. Titel: Shot Silk. Met een gedicht van Vasko Popa. Jaar: 1990.  Nummer: 26/135. Afmetingen blad: H32 x b32cm. Afmetingen voorstellig: H27.5 x b27.5cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Opleiding: Rotterdam, Academie voor Beeldende Kunsten, 1982-1987, tekenen, schilderen en ontwerpen (monumentaal/autonoom), 1982-1987.

Tegenwoordig is Auer (Den Haag, 1959) vooral actief op het internet als webdesigner, webmaster, grafisch ontwerper en curator.





ConditieZeer Goed

In zeer goede staat.

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Anneke Auer (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

Lid sinds 2014
908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
Pinterest
32 cm
32 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:18-08-2022 om 15:46
Eindtijd:28-08-2022 om 19:36
Openingsbod € 45
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.