Clemens Briels - Zeefdruk, The closing of the chain - Ingelijst - Verkocht

Clemens Briels - Zeefdruk, The closing of the chain - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Clemens Briels - Zeefdruk, The closing of the chain - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - Zeefdruk, The closing of the chain - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - Zeefdruk, The closing of the chain - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage181/200

Oorspronkelijke galerieprijs: € 635

Enkele stofjes achter het glas. Golving in het blad.

Clemens Briels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
73 cm
93 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2020 om 16:54
Eindtijd:06-07-2020 om 20:30
Biedingen (11)
cherryman
06 jul. / 19:08
€ 80
dvantw
06 jul. / 19:07
€ 70
cherryman
06 jul. / 19:07
€ 70
dvantw
03 jul. / 16:24
€ 60
Ideke70
03 jul. / 16:24
€ 50
dvantw
03 jul. / 16:24
€ 45
Ideke70
29 jun. / 15:07
€ 32
nelleke1958
29 jun. / 15:07
€ 27
nelleke1958
23 jun. / 11:56
€ 5
Valerie
23 jun. / 11:56
€ 3
nelleke1958
22 jun. / 17:18
€ 1