Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst - Verkocht

Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Zeefdruk uit het portfolio Grafinu uit 1976. Genummerd met potlood (17/250), maar niet gesigneerd. Het titelblad van het portfolio is wel door de kunstenaar gesigneerd.

De hierboven vermelde afmetingen zijn van de lijst.

Binnenmaat lijst:  49 x 39 cm.

Klein krasje in het witte kader aan de onderzijde.

Harry van Kuyk (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (326)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (862)
45 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 10:17
Eindtijd:25-06-2022 om 19:03
Biedingen (5)
Drost260
25 jun. / 18:10
€ 15
peter_thomas
25 jun. / 18:10
€ 10
Drost260
25 jun. / 14:57
€ 5
NielsHurkmans
18 jun. / 14:23
€ 3
nelleke1958
13 jun. / 11:38
€ 1