Zeefdruk van Hugo Claus - In de Verre Woestijn - Verkocht

Zeefdruk van Hugo Claus - In de Verre Woestijn kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Zeefdruk van Hugo Claus - In de Verre Woestijn kopen? Bied vanaf 145!Zeefdruk van Hugo Claus - In de Verre Woestijn kopen? Bied vanaf 145!Zeefdruk van Hugo Claus - In de Verre Woestijn kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hugo Claus (1929-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie zeefdruk van de "Oppergod van de Vlaamse letteren" en ook als schilder nauw bij de CoBrA groep betrokken kunstenaar Hugo Claus.

Het werk is ingelijst in een nette aluminium lijst met afmetingen van 50 x 66 cm en voorzien van een Passe-Partout.

Dit is nummer 46 uit een serie van 250 stuks. De serie is in opdracht van de Verenigde Spaarbank. Een certificaat van echtheid afgegeven door Jaski Gallery is aan de achterzijde van de lijst bevestigd.

Het werk is gesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.

At te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:08-02-2017 om 09:38
Eindtijd:18-02-2017 om 11:38
pringels
18 feb. / 10:44
€ 145