Zeefdruk van Jeroen Henneman: Rivieren - Verkocht

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Jeroen Henneman (1943)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Nu in de veiling tegen zeer voordelige startprijzen, uit bedrijfscollectie afkomstig:

Jeroen Henneman Zeefdruk:

Titel: Rivieren
Jaartal: 1991
Afmetingen: 85 x 70cm
Oplage: 99
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden in een koker. Verzendkosten zijn 15 euro (aangetekend en verzekerd).
Deze veiling wordt door kunstveiling.nl in opdracht verzorgd en de werken zijn afkomstig uit een gerenomeerde collectie. Alle werken, aangeboden door de Veilingmeester van Kunstveiling.nl, worden door kunstveiling.nl volledig gegarandeerd.

Klik voor meer werken aangeboden door de Veilingmeester op "Veilingmeester" bij de contactgegevens op deze pagina.

Het werk kan ook worden opgehaald tijdens kantoor-uren in Haarlem. Dit kan alleen na betaling van het aankoopbedrag aan kunstveiling, waarna u een afhaalbewijs ontvangt en het adres waar het werk afgehaald kan worden. Er zijn dan geen bijkomende kosten.
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:23-08-2010 om 15:45
Eindtijd:06-09-2010 om 15:45
Biedingen (2)
Floortje
30 aug. / 19:44
€ 90
Koper
27 aug. / 08:42
€ 70