FA. (3)

Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK VOOR CBK / UTRECHT # 1993, gesigneerd, Mint-

Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK VOOR CBK / UTRECHT # 1993, gesigneerd, Mint- kopen? Bied vanaf 75!
Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK VOOR CBK / UTRECHT # 1993, gesigneerd, Mint- kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK VOOR CBK / UTRECHT # 1993, gesigneerd, Mint- kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK VOOR CBK / UTRECHT # 1993, gesigneerd, Mint- kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Christiaan Paul Damste (1944)
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar:  1993
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 64 x 46 cm.  afbeelding 41 x 25 cm.
gesigneerd: gesigneerd en met opdracht

gedateerd:  1993

Conditie:  Mint

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich

https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2

Christiaan Paul Damste (1944)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
64 cm
46.5 cm
Starttijd:15-12-2020 om 13:44
Eindtijd:22-12-2020 om 21:24
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland