Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 49 cm (h x b)
Lijst85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/100
Handgesigneerd door Corneille linksonder.

De voorstelling heeft zowel aan de boven- als onderrand wat vochtschade opgelopen. De hoeken van de zeefdruk hebben wat vouwtjes en hier en daar zijn er wat lichte krasjes te zien. (Zie foto's)

Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 14:00
Eindtijd:16-10-2022 om 21:33
chlpieter8
16 okt. / 20:59
€ 250