Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI - Verkocht

Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI kopen? Bied vanaf 200!
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI kopen? Bied vanaf 200!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI kopen? Bied vanaf 200!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI kopen? Bied vanaf 200!Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden VI kopen? Bied vanaf 200!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Jan Wolkers met de titel: Winterbeelden VI. Jaar: 1995
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Jan Wolkers (1925-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (302)
44 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 11:23
Eindtijd:22-10-2020 om 22:32
MMMM1978
22 okt. / 22:26
€ 200