Gerard Koek - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Gerard Koek - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Gerard Koek - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Gerard Koek - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44618 verkochte items
Alle items van deze verkoper (462)
  • Gerard Koek (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen91 cm x 60 cm (h x b)
Lijst103 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/60

Oorspronkelijke galerieprijs: € 349,00

Administratieve code:

QQKMN

Wat zeer licht vuil achter glas (wissellijst/makkelijk schoon te maken)

Gerard Koek (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44618 verkochte items
73 cm
103 cm
60 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-04-2019 om 17:07
Eindtijd:09-04-2019 om 20:02
KVNL
09 apr. / 18:06
€ 35