Siebrand Weitenberg - Zeefdruk - Verkocht

Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!
Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!
  • Siebrand Weitenberg (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Zeefdruk, gesigneerd en ingelijst.
Zeefdruk van Siebrand Weitenberg gemaakt in een oplage van 250 stuks.
Het werk is ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout.
Gesigneerd 194/250 en gedateerd 1991 met potlood.

Siebrand Weitenberg (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Barbera

Lid sinds 2020
2 verkochte items
61 cm
71 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-11-2020 om 16:22
Eindtijd:16-12-2020 om 20:10
Biedingen (2)
Danieldiecken
16 dec. / 20:03
€ 20
SabienMetselaar
13 dec. / 21:05
€ 15