Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 76 cm (h x b)
Lijst74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXX
Mooie voorstelling van een landschap in zeefdruk op dik papier door Jan Cremer.
Het werk is gesigneerd en genummerd. Het werk is ‘zwevend’ verdiept ingelijst in een houten lijst.

Jan Cremer (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
96.5 cm
74.5 cm
76 cm
53 cm
Starttijd:11-11-2022 om 21:33
Eindtijd:25-11-2022 om 20:48
Openingsbod € 225
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier