Abraham Hulk (sr.) - Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw. - Verkocht

Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw.  kopen? Bied vanaf 249!

Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw.  kopen? Bied vanaf 249!Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw.  kopen? Bied vanaf 249!Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw.  kopen? Bied vanaf 249!Zeegezicht, olieverf op paneel, 19e eeuw.  kopen? Bied vanaf 249!
  • Abraham Hulk (sr.) (1813-1897)
Type kunstwerkSchilderij

 zeegezicht,  olieverf op paneel,

 gesigneerd A.Hulk, H 31,2 X B 35 cm (met lijst)

conditie gescheud ( zie foto's)

A. Hulk kreeg les aan de Rijksakademie van Amsterdam en van J.A. Daiwalle. Hij woonde en werkte een groot deel van zijn leven in Nederland maar wordt vaak als een Engels schilder beschouwd.  Hulk woonde en werkte ook in Nijkerk, Enkhuizen, Haarlem en Oosterbeek. Hij gaf les aan zijn zoon Hendrik Hulk die aanvangkelijk in de trant van zijn vader werkte.
In 1870 keerde hij terug naar zijn geboortestad Londen, waar hij tot zijn dood in 1897 verbleef.
Abraham Hulk behoort tot een van de bekendste marineschilders van de 19e eeuw.

 musea;  Amsterdams Historisch en het  Teylers Museum in Haarlem

Info: Benezit, Scheen

Starttijd13-11-2014 om 22:34
Eindtijd18-11-2014 om 22:34
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken