Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' - Verkocht

Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Paul Smolders (1921-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage84/125
Titel:
'Ballerinas'

Artist:
SMOLDERS PAUL (1921-1997)

Medium:
Lithograph

Oplage: 84/125

Zeer goede staat!

Gesigneerd en genummerd.

Paul Smolders (1921-1997)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
60 cm
79.5 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 11:28
Eindtijd:13-08-2022 om 19:27
Nicoleenteun
gisteren / 19:02
€ 85