zeeuws landschap

Nellie Nieuwenhuijzen

Geplaatst door  Bigglesbaert

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Nellie Nieuwenhuijzen
Prachtige aquarel van een Zeeuws landschap zoals Nelly van Nieuwenhuijzen dat schilderde in 1986.
Met originele lijst. Afmeting: 85 bij 65 cm

Nellie Nieuwenhuijzen

Geplaatst door  Bigglesbaert

verkochte items
Starttijd:26-04-2012 om 17:59
Eindtijd:10-05-2012 om 17:59
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland