ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER - Verkocht

ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER kopen? Bied vanaf 1!ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER kopen? Bied vanaf 1!ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER kopen? Bied vanaf 1!ZEILBOTEN in POLDER LANDSCHAP van MULLER kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

GESIGNEERD MULLER

ZEILBOTEN in POLDERLANDSCHAP

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 60 CM

IN LIJST IN DE MAAT 53 X 73 CM

gesigneerd onder muller

GOEDE STAAT, iets wat craquelé des tijds

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:13-05-2015 om 17:43
Eindtijd:24-05-2015 om 20:43
Biedingen (18)
ArtAtelier
24 mei / 17:35
€ 55
Welkoop
24 mei / 17:01
€ 50
ArtAtelier
23 mei / 21:03
€ 45
Welkoop
23 mei / 21:03
€ 42
ArtAtelier
23 mei / 19:58
€ 37
Welkoop
20 mei / 18:48
€ 32
ger7jac
20 mei / 00:09
€ 27
Welkoop
20 mei / 00:09
€ 22
ger7jac
20 mei / 00:09
€ 20
Welkoop
20 mei / 00:09
€ 17
ger7jac
20 mei / 00:09
€ 15
Welkoop
20 mei / 00:09
€ 13
ger7jac
20 mei / 00:09
€ 11
Welkoop
20 mei / 00:08
€ 9
ger7jac
20 mei / 00:08
€ 7
Welkoop
20 mei / 00:08
€ 5
ger7jac
20 mei / 00:08
€ 3
Welkoop
13 mei / 20:22
€ 1