Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 - Verkocht

Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam origineel potloodgesigneerd Litho Ant.van Hoijtema "Japanse kers" 1935 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Antoinette van Hoytema (1875-1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Antoinette van Hoytema 1875 - 1967
Titel/Voorstelling: "Japanse Kers met beeldje"
Datering: 1935
Medium /Techniek : lithografie
Maten : 48 x 35 cm (bladmaat)
Gesigneerd: rechtsonder in de plaat en met potlood
Conditie : goed / vouw linksonder

Antoinette van Hoijtema

geboren 6 december 1875 Delft - 30 september 1967 Den Haag overleden

Antoinette woonde en werkte in Brummen tot 1905, daarna in Scheveningen en Den Haag. Zij heeft veel in het buitenland gereisd: Italë, Spanje en N.- en Zuid Afrika. Leerling van 'Kunstoefening" te Arnhem en van dr. H.P. Bremmer. Zij schilderde, aquarelleerde, tekende (pen) en Lithografeerde in naturalistische trant, landschappen, stadsgezichten, porttretten en stillevens. Zij schreef ook over kunst. Was lid van 'De Onafhankelijken' te Amsterdam, de Schildersvereniging 'O.D.I.S' en van de Federatie v. B.K. . Signeerde met : Antoinette van Hoijtema

Info: Scheen, Benezit

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:30-12-2016 om 16:34
Eindtijd:13-01-2017 om 21:34
Biedingen (5)
Theod
13 jan. / 21:29
€ 10
verzamelaar51
13 jan. / 14:53
€ 8
Braamberg
13 jan. / 12:07
€ 6
TVS
13 jan. / 12:07
€ 4
TVS
09 jan. / 14:15
€ 1