Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer" Litho met opdracht uit 1984 - Verkocht

Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 37,00

Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzaam werk van Joop van Kuik ! "de Onderwijzer"  Litho met opdracht uit 1984 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Joop van Kuik (1927-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Joop van Kuik (1927-1989)
Titel/Voorstelling : " de in zichzelf gekeerde Onderwijzer "
Datering : 1984
Medium / Techniek : Lithografie op papier
Oplage :
Maten : 50 x 40 cm (bladmaat) en 30 x 30 cm (beeldmaat)
Gesigneerd : achterzijde
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 37,00
Starttijd:09-09-2017 om 15:04
Eindtijd:23-09-2017 om 22:19
Biedingen (11)
hanssnijder
23 sep. / 22:13
€ 37
drieluik
23 sep. / 22:07
€ 32
hanssnijder
23 sep. / 22:04
€ 27
drieluik
23 sep. / 22:04
€ 25
hanssnijder
23 sep. / 22:03
€ 20
drieluik
23 sep. / 22:01
€ 18
hanssnijder
23 sep. / 22:00
€ 16
drieluik
23 sep. / 22:00
€ 14
hanssnijder
23 sep. / 21:49
€ 12
LucasLucas
23 sep. / 21:49
€ 10
LucasLucas
23 sep. / 16:18
€ 1