Herman Brood - zeldzame zeefdruk: Bumper to Bumper - Verkocht

Herman Brood - zeldzame zeefdruk: Bumper to Bumper kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - zeldzame zeefdruk: Bumper to Bumper kopen? Bied vanaf 175!Herman Brood - zeldzame zeefdruk: Bumper to Bumper kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  VennoArt
FA. (2)

977 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet veel voorkomende zeefdruk

Handgesigneerd

I

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(87)
Geplaatst door  VennoArt
FA. (2)

977 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 299,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 01:48
Eindtijd:20-12-2020 om 20:49
Biedingen (5)
Savanh
20 dec. / 20:31
€ 260
Hans1951
20 dec. / 20:31
€ 256
Hans1951
20 dec. / 20:31
€ 240
Savanh
20 dec. / 20:31
€ 220
Hans1951
08 dec. / 15:41
€ 175