Zelfportret met ok muts

Zelfportret met ok muts kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  shsm14

4 verkochte items
  • Sebastiaan Haykens (1979)

Afmeting 50 x 60 cm, zonder lijst

Olieverf op doek, 2014

gesigneerd

Starttijd:04-11-2014 om 23:23
Eindtijd:09-11-2014 om 23:23
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland