Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon - Verkocht

Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 28,00

Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Zes kop-en-schotels "Zeosen", Marc Pairon kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Royal Boch (2009)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen9 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
De taps toelopende ivoorkleurig kop-en-schotels zijn door Marc  Pairon ontworpen met een knipoogje naar de art-deco-periode. De kopjes zijn goed stapelbaar.  De kopjes meten 9 x 6,5 cm. De schoteltjes meten 10,5 x 10,5 cm.

Royal Boch (2009)

Alle items van deze designer
FA. (7)

429 verkochte items
6.5
9
6.5
Dit item is verkocht voor 28,00
Starttijd:26-11-2018 om 11:18
Eindtijd:09-12-2018 om 21:15
seppo
09 dec. / 16:35
€ 28