Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • olieverf op doek, ca. jaren 50/60
  • onduidelijke signatuur rechtsonder
  • in een lijst met een chipje op de hoek linksboven
ConditieRedelijk

In redelijk tot goede staat, enkele kleine pitjes/chipjes, deels enig cracquelé, bruiningsvlekjes aan de achterkant

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
42 cm
32 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:10-03-2019 om 15:33
Eindtijd:18-03-2019 om 22:43
Biedingen (26)
basgordon
18 mrt. / 22:37
€ 225
Degoose
18 mrt. / 22:32
€ 205
basgordon
18 mrt. / 22:27
€ 195
Balbiani
18 mrt. / 22:27
€ 185
basgordon
18 mrt. / 22:22
€ 175
Pepijntenkate
18 mrt. / 22:22
€ 165
basgordon
18 mrt. / 21:43
€ 155
Degoose
18 mrt. / 21:22
€ 145
basgordon
18 mrt. / 21:22
€ 140
basgordon
18 mrt. / 20:05
€ 135
Pepijntenkate
18 mrt. / 20:05
€ 125
Pepijntenkate
18 mrt. / 18:24
€ 120
basgordon
18 mrt. / 18:24
€ 110
basgordon
16 mrt. / 22:01
€ 90
Pepijntenkate
16 mrt. / 22:01
€ 80
basgordon
16 mrt. / 22:01
€ 80
Pepijntenkate
16 mrt. / 21:58
€ 70
basgordon
16 mrt. / 21:26
€ 60
Pepijntenkate
16 mrt. / 21:26
€ 55
Pepijntenkate
16 mrt. / 21:25
€ 45
basgordon
16 mrt. / 21:25
€ 40
Pepijntenkate
16 mrt. / 19:20
€ 35
Prinsenvinkenpark
16 mrt. / 19:01
€ 30
Pepijntenkate
16 mrt. / 19:01
€ 25
Pepijntenkate
15 mrt. / 17:30
€ 15
Senator
11 mrt. / 21:25
€ 10