Marianne Naerebout - ZIJDEN STROPDAS-- WHY NOT-- IN KADOVERPAKKING - Verkocht

Marianne Naerebout - ZIJDEN STROPDAS-- WHY NOT-- IN KADOVERPAKKING kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Marianne Naerebout - ZIJDEN STROPDAS-- WHY NOT-- IN KADOVERPAKKING kopen? Bied vanaf 25!Marianne Naerebout - ZIJDEN STROPDAS-- WHY NOT-- IN KADOVERPAKKING kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeBeeld / Object
TechniekKunststof
Afmetingen150 cm x 10 cm x 0 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige Zijden stropdas van Marianne Naerebout.
Afmeting das  150x10 cm  in nieuwstaat.
De stropdas is in een gelimiteerde oplage uitgegeven en wordt geleverd in zwarte kado-verpakking.

Marianne Naerebout (1958)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:16-11-2018 om 15:33
Eindtijd:23-11-2018 om 21:57
Bosman
16 nov. / 15:57
€ 25