Zippora Sahanaja - Zippora Meijer - Feel Like A Princess - Verkocht

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer - Feel Like A Princess kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Zippora Sahanaja - Zippora Meijer - Feel Like A Princess kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora Meijer - Feel Like A Princess kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5)

199 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)
Jaartal2018
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst58 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal.Is verwant aan de kunststroming De Nieuwe Wilden.

Lijst loopt niet door. Het schilderij is gesigneerd en wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden.

Zippora Sahanaja (1961)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (5)

199 verkochte items
47 cm
58 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:20-11-2018 om 10:54
Eindtijd:27-11-2018 om 22:03
Biedingen (7)
Okti74
27 nov. / 18:37
€ 30
Erzu
27 nov. / 18:37
€ 30
Okti74
25 nov. / 23:53
€ 25
mesar
25 nov. / 23:53
€ 20
Okti74
25 nov. / 23:12
€ 15
mesar
25 nov. / 23:12
€ 10
mesar
24 nov. / 14:05
€ 1