Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht" - Verkocht

Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!Zippora Meyer (1961)-acryl op doek-ingelijst-gesigneerd r.o.- "Wilskracht"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artmasu
FA. (1)

39 verkochte items
  • Zippora Sahanaja (1961)

Mooi karakteristiek werk van Zippora. Haar schilderstijl is te classificeren als neo-expressionistisch. Centrale thema’s in haar werk zijn liefde en de kracht van vrouwen. Ook humor is een belangrijk aspect in haar creaties. Het thema kat is Zippora niet onbekend.

Afmetingen: 40 x 50 cm (doek) en 45 x 55 (lijst)

Conditie: zeer goed

Lijst

Het doek zit in een nette houten lijst gevat. De zijkanten van het doek zijn zwart geschilderd zoals veel werk van Zippora. Het doek is daarom eventueel ook zonder lijst op te hangen. De lijst is eenvoudig verwijderbaar (geen spijkers maar spannertje gebruikt)

Zippora Meijer

Zippora Meijer staat geregistreerd bij het Rijksinstituut voor kunsthistorische documentatie  en heeft inmiddels nationaal en internationaal bekendheid en exposeert in binnen- en buitenland, won tal van prijzen en is een vaste waarde in de Nederlandse kunst scene. De ontwerpen die ze maakte voor Grolsch gaan, afgebeeld op verpakkingen en blikjes bier, de hele wereld over. Zippora studeerde aan de Vrije Academie en studeerde daarnaast kunstgeschiedenis en psychologie.

Verzending met track en trace.Kosten Nederland €12,50

Kosten buitenland volgens kosten Post.nl plus €4,50 inpakkostenDe betaling dient binnen 1 week na het mailbericht hierover binnen te zijn.

Het werk is eventueel binnen 2 weken na de veiling kosteloos op te halen in Diepenheim, Overijssel, Nederland.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-02-2017 om 19:39
Eindtijd:26-02-2017 om 19:39
Biedingen (7)
pinkie46
26 feb. / 10:04
€ 30
11556
23 feb. / 21:03
€ 25
pinkie46
23 feb. / 21:03
€ 20
pinkie46
18 feb. / 19:43
€ 13
11556
18 feb. / 19:43
€ 11
11556
15 feb. / 11:21
€ 3
26051
14 feb. / 20:03
€ 1