Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant - Verkocht

Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant kopen? Bied vanaf 1!Zippora Sahanaja - Zippora design® Happy Elephant kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
FA. (5)

198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Zippora Sahanaja (1961)
TypeDesign
Jaartal2019
StijlContemporary
Afmetingen17 cm x 20 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1 gram
GemerktHandgesigneerd
Happy Elepant
Papier en mixed media sculptuur
Zippora Meijer exposeert in het binnen en buitenland
Het wordt netjes verpakt en aangetekend toe gezonden.

ja

Zippora Sahanaja (1961)

Alle items van deze designer(1)
FA. (5)

198 verkochte items
20
17
10
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2020 om 15:14
Eindtijd:17-05-2020 om 19:32
Biedingen (7)
Okti74
17 mei / 11:34
€ 25
ChristelvanDijk
16 mei / 16:06
€ 20
Erzu
11 mei / 22:23
€ 15
ChristelvanDijk
11 mei / 21:32
€ 10
tkeuning
11 mei / 20:06
€ 5
Erzu
11 mei / 13:49
€ 3
ChristelvanDijk
10 mei / 22:42
€ 1