Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd - Verkocht

Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Zladko Oliver -" Monaco " - Kleuren litho - Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Zlatku Olivier

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Zlatku Olivier
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleuren litho op handgeschept papier.

Kunstenaar: Zladko Oliver (1952 Frankrijk)

Titel: Monaco

Techniek: Lithografie

Afmetingen: Blad: 28 x 38 cm, Compositie: 21 x 30 cm

Signatuur: Gesigneerd en beschreven als Epreuve d'Artiste in poltood

Conditie: Goed

Nederland = €10

België en Duitsland = €17

Zlatku Olivier

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:15-12-2014 om 15:39
Eindtijd:25-12-2014 om 15:39
joostprive
22 dec. / 13:19
€ 25