Zoltin Peeter - De val

Zoltin Peeter - De val kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Zoltin Peeter (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Zoltin Peeter (1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
67 cm
97 cm
Sluit binnenkort 8u 36m 30s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieLathum, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:08-08-2022 om 11:14
Eindtijd:17-08-2022 om 21:33