Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 - Verkocht

Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!Hugo Claus - Zomer II - Mooie litho - uit Fuga - Gesigneerd - 1979 kopen? Bied vanaf 1!
  • Hugo Claus (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)

- Titel: Zomer 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Gesigneerd met kleurstift.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Conditie: In redelijk goede staat, heeft bruine vlek links bovenaan.(zie foto)
- Nooit ingelijst geweest
- Reflecties en schaduw te zien op de foto's.
- Rechtstreeks verkregen van de uitgever
- Anders gesigneerd dan de genummerde uitgave!

In goede staat, heeft bruine vlek links bovenaan.(zie foto). Hier en daar een plooitje!

Hugo Claus (1929-2008)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
38 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2020 om 10:24
Eindtijd:14-06-2020 om 19:02
Biedingen (13)
Benrend61
14 jun. / 17:47
€ 70
wilfaver4
13 jun. / 23:12
€ 60
Rex2205
13 jun. / 23:10
€ 50
wilfaver4
13 jun. / 23:10
€ 50
Rex2205
13 jun. / 23:09
€ 45
wilfaver4
13 jun. / 23:09
€ 40
Rex2205
13 jun. / 23:07
€ 35
wilfaver4
13 jun. / 23:07
€ 30
Rex2205
10 jun. / 23:30
€ 20
wilfaver4
06 jun. / 11:12
€ 15
KBis
06 jun. / 11:11
€ 10
wilfaver4
06 jun. / 11:11
€ 5
KBis
02 jun. / 08:57
€ 1