ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG - Verkocht

ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!ZOMER PLASGEZICHT van WILLEM HORSELENBERG kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Willem Horselenberg (1881-1961)

WILLEM HORSELENBERG

PLASGEZICHT MET BLOEIENDE STRUIKEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 41 X 49 CM

ZONDER LIJST

GESIGNEERD RECHTS ONDER W HORSELENBERG

STAAT IS REDELIJK

DOEK IS AAN DE ACHTERZIJDE DUBBEL BEPLAKT VANWEGE GR SCHEUR

bieden vanaf 1 euro

Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:06-05-2015 om 21:16
Eindtijd:17-05-2015 om 21:16
Biedingen (14)
laurenswolf
17 mei / 20:33
€ 36
Duyn0908
15 mei / 19:24
€ 31
artb
15 mei / 16:48
€ 26
Duyn0908
14 mei / 20:02
€ 21
artb
09 mei / 13:00
€ 19
Welkoop
09 mei / 13:00
€ 17
artb
09 mei / 13:00
€ 15
Welkoop
09 mei / 12:59
€ 13
artb
08 mei / 14:24
€ 11
Welkoop
08 mei / 14:24
€ 9
artb
08 mei / 14:24
€ 7
Welkoop
08 mei / 14:23
€ 5
artb
07 mei / 19:15
€ 3
Welkoop
06 mei / 22:20
€ 1