Jan Schoonhoven - zonder titel 1988

Jan Schoonhoven - zonder titel 1988 kopen? Bied vanaf 825!
Jan Schoonhoven - zonder titel 1988 kopen? Bied vanaf 825!Jan Schoonhoven - zonder titel 1988 kopen? Bied vanaf 825!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Duitse uitgave van Jan Schoonhoven. Uitgebracht door Delft Grafiekism de kunstenaar in 1988.  Beschreven als nr. 36 in oeuvre catalogus  Jan Schoonhoven Edities. Gesigneerd en  genummerd door de kunstenaar. Nieuwstaat, uit la van de erven van Jan Schoonhoven. Geen daglicht gezien.
U kunt het werk komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:29-06-2022 om 10:13
Eindtijd:11-07-2022 om 21:56
Openingsbod € 825
ObjectlocatieGorinchem, Nederland