Jos Verwiel - zonder titel (groot)

Jos Verwiel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Jos Verwiel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 125!Jos Verwiel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 125!Jos Verwiel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 125!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen98 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Fraaie zeefdruk van Jos Verwiel op geschept papier. Het papier heeft van zichzelf een wat ruwe bewerking. Gesigneerd en als serie genummerd door de kunstenaar.
U kunt het werk komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Jos Verwiel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
91 cm
98 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:07
Eindtijd:27-08-2022 om 22:57
Openingsbod € 125
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland