Walter van Oel - zonder titel (groot) - Verkocht

Walter van Oel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 45!
Walter van Oel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 45!Walter van Oel - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 45!
  • Walter van Oel (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen117 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie zeefdruk van Walter van Oel met prachtige heldere kleuren. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Walter van Oel (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
77 cm
117 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2022 om 17:38
Eindtijd:20-12-2022 om 21:31
Jolanda2022
20 dec. / 18:01
€ 45