Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 95!
Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 95!Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 95!Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 95!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1986
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst122.5 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi groot schilderij van Christine Spierings, Het werk is op de achterzijde door de kunstenaar gesigneerd.

Aan de rechterkant van het werk zit een gerepareerd scheurtje in het doek.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27 )

Lid sinds 2019
698 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
103 cm
122.5 cm
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 368,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2020 om 09:02
Eindtijd:20-06-2020 om 19:34
Biedingen (19)
marcelhamers
20 jun. / 19:25
€ 320
Haram
20 jun. / 19:23
€ 300
marcelhamers
20 jun. / 19:08
€ 280
Haram
20 jun. / 19:07
€ 260
marcelhamers
20 jun. / 19:05
€ 240
Haram
20 jun. / 19:04
€ 220
marcelhamers
20 jun. / 19:04
€ 200
Haram
20 jun. / 19:04
€ 200
marcelhamers
20 jun. / 19:04
€ 190
Haram
20 jun. / 19:04
€ 180
marcelhamers
20 jun. / 19:03
€ 170
Haram
20 jun. / 19:03
€ 160
marcelhamers
20 jun. / 19:03
€ 150
Haram
20 jun. / 19:03
€ 145
marcelhamers
20 jun. / 18:52
€ 135
Haram
20 jun. / 18:52
€ 125
Haram
20 jun. / 18:52
€ 115
marcelhamers
20 jun. / 18:52
€ 105
Haram
19 jun. / 21:33
€ 95