Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19)

Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 85!
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 85!Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Frank Lengvenius (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van de  kunstenaar Frank Lengvenius met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Frank Lengvenius (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
73 cm
83 cm
50 cm
60 cm
Sluit over 13d 3u 9m 44s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-08-2022 om 11:56
Eindtijd:27-08-2022 om 21:16