Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst!

Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 55 cm (h x b)
Lijst101 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi  werk van Jan Peter van Opheusden. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
78 cm
101 cm
55 cm
78 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:58
Eindtijd:29-05-2022 om 22:12
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier