Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Herman Krikhaar - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Herman Krikhaar (1930-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 46 cm (h x b)
Lijst70 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage127/199

Leuk kleurrijk werk van  de kunstenaar Krikhaar met passe partout en lijst. De lijst is niet nieuw maar goed toonbaar. Het werk kan zo aan de muur worden opgehangen.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per  koerier worden verzonden binnen Nederland en België.
De foto is door het glas van de omlijsting heen genomen.

Herman Krikhaar (1930-2010)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
75 cm
70 cm
46 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:39
Eindtijd:28-11-2022 om 20:36
Biedingen (2)
HanCor
28 nov. / 20:29
€ 50
Annie
28 nov. / 16:53
€ 45