Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst!

Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 65!
Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 65!Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 65!
  • Jops Jacobs (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 21 cm (h x b)
Lijst53 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/33

Kleurrijkwerk van Jops Jacobsk met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  De lijst wordt niet los beschreven maar kan zo aan de muur.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Jops Jacobs (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
48 cm
53 cm
21 cm
23 cm
Sluit over 10d 3u 4m 18s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:20-09-2022 om 14:01
Eindtijd:04-10-2022 om 21:20