Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van Jan Sierhuis   met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 254,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-09-2022 om 12:07
Eindtijd:01-10-2022 om 13:22
JohannavanDijk
01 okt. / 12:57
€ 221