Zonder titel - Verkocht

Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  inscon

Lid sinds 2017
4 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

In goede staat verkerende ets van Jan Montijn. 36x41 cm. Aquatint. 1974. 153 van 200. Gesigneerd in de rechter onderhoek: Montijn 1974

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:06-01-2018 om 10:50
Eindtijd:13-01-2018 om 10:50
Jong1200
12 jan. / 16:07
€ 135