Jan van der Putten - Zonder titel

Jan van der Putten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!
Jan van der Putten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!Jan van der Putten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!Jan van der Putten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan van der Putten (1950)
Jaartal1988
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 56 cm (h x b)
Lijst90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout.

Jan van der Putten (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Martha
FA. (6 )

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
80 cm
90 cm
56 cm
65 cm
Starttijd:25-09-2019 om 14:23
Eindtijd:09-10-2019 om 20:10
Openingsbod € 90
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier