Rein Dool - zonder titel - Verkocht

Rein Dool - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Rein Dool - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Rein Dool - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Rein Dool (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve d'artiste
Nieuwe, nog nooit ingelijst werk van Rein Dool. Gesigneerd. U kunt het werk ophalen en vooraf bekijken bij galerie Rotor in Arkel of zonder passe partout toegestuurd krijgen via aangetekende post.

Rein Dool (1933)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:12-10-2018 om 11:02
Eindtijd:26-10-2018 om 21:35
Cees56
24 okt. / 21:17
€ 85