Lily Corver - zonder titel - Verkocht

Lily Corver - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  ReneeR

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Lily Corver (1955)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Onderdeel van serie van 3 etsen.2 kleurenets

Lily Corver (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ReneeR

Lid sinds 2018
1 verkochte items
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-01-2019 om 22:50
Eindtijd:15-01-2019 om 22:39
Lukvin
15 jan. / 15:02
€ 35