Lukie de Bree - zonder titel

Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/50

Zeer kleurrijk werk van De Waart. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

In de uiterste witrand een tweetal stukje papiertape. De prent zelf is uitstekend

Lukie de Bree (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
40 cm
45 cm
Starttijd:24-08-2022 om 09:33
Eindtijd:06-09-2022 om 22:32
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland