Paul de Lussanet - zonder titel - Verkocht

Paul de Lussanet - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul de Lussanet - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Paul de Lussanet - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Paul de Lussanet (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren

Mooie zeefdruk van Paul Henri de Lussanet. Omdat het werk in het atelier gestaan heeft zitten er hier en daar  wat verfspatjes op de lijst. Het grafiekblad zelf  is in perfecte conditie. Gesigneerd en genummerd in potlood.
Als u het werk komt ophalen dan krijgt u de lijst erbij, verzenden kan met lijst op risico van glasbreuk voor de koper of zonder lijst via aangetekende post. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen.

Paul de Lussanet (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
42 cm
42 cm
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2020 om 08:33
Eindtijd:12-09-2020 om 21:06
Stbos
12 sep. / 19:53
€ 55