Alexander Schabracq - zonder titel

Alexander Schabracq - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Alexander Schabracq - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Alexander Schabracq - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Alexander Schabracq (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageVIII

Fraai werk van Schabracq.

Alexander Schabracq (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
64 cm
49 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:19
Eindtijd:29-05-2022 om 12:45
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland