Rik van Iersel - zonder titel - Verkocht

Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Deze kleurrijke zeefdruk op papier is een prachtexemplaar uit het oeuvre van beeldend kunstenaar Rik van Iersel. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem. Wij hebben een grote collectie Van Iersel op voorraad. U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Komt je hem ophalen dan zit er een passe partout bij.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
76 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2022 om 16:04
Eindtijd:29-12-2022 om 12:28
Manonska
28 dec. / 00:36
€ 20