Hans van Draanen - zonder titel - Verkocht

Hans van Draanen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans van Draanen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  LizAnne
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Hans van Draanen (1931-1987)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Maat afbeelding 17 x 8 cm

Afhalen wel mogelijk
Verzending is aangetekend

Heeft altijd in doos gelegen

Hans van Draanen (1931-1987)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  LizAnne
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
27 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 16:13
Eindtijd:24-12-2020 om 21:24
Biedingen (3)
snarfje
24 dec. / 21:18
€ 40
dAdavi
24 dec. / 21:17
€ 35
snarfje
19 dec. / 10:30
€ 30