Lukie de Bree - zonder titel

Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurrijk werk van De Bree. In goede staat. Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor onze schatkamer in Gorcum.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Wij kunnen uw inlijstingen verzorgen.

Lukie de Bree (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
45 cm
45 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:26
Eindtijd:17-09-2022 om 21:47
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland