Jacomijn den Engelsen - zonder titel

Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
Fraaie houtdruk van Den Engelsen.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Jacomijn den Engelsen (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
57 cm
78 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:29
Eindtijd:17-09-2022 om 22:00
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland