ZONDER TITEL

Geplaatst door  Verschuur

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Eugene Brands (1913-2002)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige, kleurrijke zeefdruk van Eugene Brands, met potlood genummerd en gesigneerd op de voorzijde.
Nummer 8 van een oplage van 100. Afmeting 59 x 61 cm, zonder lijst, in perfecte conditie.
Zeer mooi gedrukt op geschept papier.
Oplage gemaakt i.s.m. galerie Speijer & Vogtschmidt te Amsterdam, 1997.

Starttijd:05-05-2012 om 15:35
Eindtijd:19-05-2012 om 15:35
Openingsbod€ 320
ObjectlocatieNederland